Skip to content

3 komentarze

 1. Gjk
  16 stycznia 2021 @ 20:26

  Brak jest poparcia apelu Pana Prezydenta przez Pana Tomasza Organka. Może on być, jeśli nie decydujący, to istotny w udzieleniu wsparcia finansowego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii dla Torunia.

  Odpowiedz

 2. Fałszywa Pandemia
  16 stycznia 2021 @ 11:10

  to nie jest Prezydent samodzielny. Po tym jak chłodno odniósł się do Otwarcia restauracji w czasie Fałszywej Pandemii. My nie chcemy ochłapów od masona Gowina i Morawieckiego Pinokia Za Miskę Ryżu….. tylko chcemy normalnie pracować, zarabiać i dawać pracę innym Rodakom.

  Odpowiedz

 3. Gjk
  15 stycznia 2021 @ 22:08

  Niczego nie załatwimy apelami, petycjami itp. Co jednak mogą zrobić władze miast, gmin, działając w sytuacji ogòlnej, ktòra determinuje wszystko? Rząd, samorządy, ochrona zdrowia, przedsiębiorcy, społeczeństwo-wszyscy chcą by było lepiej. Rzeczywiście spadek 40-60°/。dla miasta to sytuacja poważna. Rząd robi swoje ile może, natomiast wspòlna praca organizacji przedsiębiorcòw i zrzeszeń miast polskich, jest obecnie KONIECZNOŚCIĄ. Taka wspòlna konferencja zrzeszeń miast i organizacji przesiębiorcòw, może dać impuls do odbudowy dziełalności gospodarczej. Proszę więc wziąć poważnie pod rozwagę taki model postępowania.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *