Skip to content

6 komentarzy

 1. Coto2
  24 września 2021 @ 11:48

  Bronisław Cieślak był zbrodniarzem i agentem. Sprawa jest jasna!

  Odpowiedz

  • Coto
   24 września 2021 @ 12:29

   Czy może chodzi o Annę Cieślak, pewne plugastwo finansowo- seksualne, z pewnym „kurduplem intelektualnym” zagranicznej telewizji w Polsce?

   Odpowiedz

 2. Coto
  24 września 2021 @ 10:51

  Nie należy oskarżać tej lokalnej gazety internetowej o przekupstwo.
  W Polsce naganiaczem i promotorem III dawki jest telewizja zagraniczna, pomagająca dilować ten preparat III-ciej dawki wirusa.
  Ta zagraniczna telewizja z trzema literami i dwiema cyframi w nazwie, pochodzi z tego samego kraju co producent III dawki wirusa.
  Sprawa jest jasna!

  Odpowiedz

 3. Coto
  24 września 2021 @ 10:35

  W landach EU, takich jak frankreich, italreich, a zwłaszcza reichu niemraszkim, rozpoczął się proces prześladowań ludzi wzorowany na ustawach norynbergskich!
  Krok po kroku, ludziom zabrania się wejścia w te lub inne przestrzenie publiczne. Krok po kroku, odbiera się prawa pracownicze i socjalne, osobom bez auswajsów szczepionkowym.
  To wszystko jest wzorowane na prześladowaniach żydów, jakie prowadzili niemcy i francuzi 80 lat temu.
  Teraz państwo niemieckie i państwo francuskie- oba zasłużone w rozwiązaniu ” kwestii żydowskiej”, zabrały się ochoczo za prześladowania swoich obywateli.
  Angela następczyni kanclerza III rzeszy i francuski prezydencik, pod opieką starszej pani, następca rządu Wiszi, odbierają prawa nabyte swoim obywatelom.

  Odpowiedz

 4. Tylko Toruń gadzinowa
  23 września 2021 @ 15:25

  gadzinowa gazetka Tylko Toruń, która przytuliła kasę za przyjęcie stałej Reklamy Szczepionek i propagowanie Kowizozy – teraz bierze udział w nachalnej agitacji pro-szczepionkowej.
  (upadek rzetelnego dziennikarstwa!)
  Jak wam nie wstyd !

  Odpowiedz

 5. Tylko trń kłamie
  23 września 2021 @ 14:55

  projekt prawny „Norymberga 2.0” Grzegorza Brauna – czas postawić pod sąd zbrodniarzy koalicji covidowej , pro-pandemicznej , pro-lockdownowej , maseczkowej , testowej – odpowiedzialnej za ponad 160 000 ponadmiarowych zgonów Polaków i covidową Tresurę Narodu. Sprawdzajcie w necie i na YT. MainStream, Główny Nurt – milczy…..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *