Skip to content

5 komentarzy

 1. Gwiżdż Janina
  26 marca 2019 @ 20:28

  Dajcie sobie spokój z tymi błyskotliwymi porównaniami. Jak coś staje się trudno dostępne, to pojawiają się opłaty i reglamentacja. To dotyczy także miejsc do parkowania – chętnych coraz więcej, miejsca coraz mniej, a budowa i utrzymanie parkingów kosztują. Zamiast fantazjować o akcyzie i podatku drogowym, sprawdźcie najpierw, z jakich opłat i podatków pieniądze idą do budżetu miasta…

  Swoją drogą, czekam aż bilans realnych kosztów i skutków masowej motoryzacji zaczną w końcu robić władze. Może zaczną myśleć o jakiejś racjonalnej, perspektywicznej polityce w tej dziedzinie, bo jak dotąd wygląda, że z trudem ogarniają problem i nie potrafią wyjść poza schematy, które przyswoili sobie dziesiątki lat temu.

  Odpowiedz

  • POLAK
   26 marca 2019 @ 23:22

   Nie moja droga. Miasto nic nie robi z tym, żeby było lepiej. Brakuje miejsc parkingowych, to jest fakt. Zamiast budować porządne parkingi wielopoziomowe, lepiej zrobić byle co tanim kosztem i wprowadzić opłaty. Żadnych zniżek na abonament dla osób pracujących w pobliżu płatnej strefy parkowania itd itd. O jakiej Ty masowej motoryzacji mówisz? Też się dajesz nabierać na ten pseudoekologiczny bełkot?

   Odpowiedz

 2. Mieszkaniec
  26 marca 2019 @ 17:03

  Dlaczego parkowanie ma nie być płatne??? Jak oddaje walizkę na przechowanie do przechowalni bagażu to płacę, dlaczego nie miałbym płacić za przechowanie samochodu w mieście? Przestrzeń jest za friko? Działki rozdają za darmo?

  Odpowiedz

  • Dramat
   26 marca 2019 @ 18:09

   Puk puk mieszkaniec. Jest tam coś pod czaszką? Czy tylko echo zęby wybija? Za stanie na chodniku też płacisz? Za zostawienie roweru też płacisz? Za siedzenie na ławce też płacisz? Właściciele pojazdów już wystarczająco dużo płacą haraczu w akcyzie i podatku drogowym, tak dla przypomnienia bo chyba nie wiesz o tym.

   Odpowiedz

  • hehe
   26 marca 2019 @ 18:13

   te mieszkaniec, z tekstu nigdzie nie wynika, że będą to strzeżone miejsca w garażu żeby za nie płacić. Podpowiem Tobie, że za pozostawienie walizki na chodniku nie płacisz, bo chyba o tym nie wiesz. Starą też możesz na ulicy zostawić i też nie musisz płacić.

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *