Skip to content

3 komentarze

 1. Gjk
  17 grudnia 2020 @ 21:15

  Ależ to okropne, przypisywać komuś:”to liderzy ugrupowań politycznych”. No i „ci ludzie mają własne sprawy, ktòrych ja często nie znam”(…), „ròwnież z innych przyczyn”(…), „trzeba się dopatrywać jakiegoś sedna”(…). Prezydencie! Czy takie Twoje wypowiedzi, mają logiczny sens?

  Odpowiedz

 2. lewobrzeżny
  26 lipca 2019 @ 06:53

  Brawo ,takich społeczników nam trzeba. Obecnie prawie wszyscy są zapatrzeni w swoje auta ,byle mógł podjechać jak najbliżej pod sklep,pod pracę czy pod dom . Dla aut likwidowane już były boiska,trawniki ,skwery ,czas z tym skończyć.Auto w mieście to przeżytek ,kraje cywilizowane stawiają na komunikację zbiorową ,rowery/hulajnogi czy nawet na chodzenie PIECHOTĄ po mieście ,a my nadal promujemy jazdę osobówkami ,które tworzą korki ,smród i zabierają nam przestrzeń publiczną. Oczywiście rozumie tych co pracują autem ,te osoby nie mają wyboru ,nie rozumie tych co używają auta na dystansie 500 m do 4-5 km. Sadźmy drzewa,krzewy ,tylko niech miasto dba potem o nie.

  Odpowiedz

 3. DAR Toruński
  25 lipca 2019 @ 14:23

  Brawo dla tych ludzi!
  Sa jeszcze tacy, którym na czymś, czymś ważnym, naprawdę zależy. Podczas gdy większa część naszego społeczeństwa jest zapatrzona tylko we własną miskę i los miasta, dzielnicy, zabytków, czy przyrody jest im calkowicie obojętny.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *