Skip to content

20 komentarzy

 1. MPN
  19 czerwca 2019 @ 22:52

  Te Tiry na Andersa to już plaga, coraz więcej ich i hałas jest jak diabli… , a z tą prędkością co ją zwiększyli z 50 km/na godzinę do 70 km na godzinę na odcinku gdzie są 3 x światła od Lidla poprzez żłobek do Kniaziewicza , to kretyński pomysł , kto na to wpadł z tą prędkością , przepraszam ale to jakiś imbecyl chyba, hałas jeszcze większy przez to jest. Niech zrobią te 50 km na godzinę jak było kiedyś, a Tiry trzeba wywalić z Andersa jak najszybciej, zanim powariujemy wszyscy od nich … i pomyśleć , że może ich być więcej , tragedia …

  Odpowiedz

 2. 20cm przyjemność
  13 czerwca 2019 @ 23:23

  Jak Zaleś odwali takiego wała z ruchem tranzytowym na Andersa, to będzie ostatni raz jak lewobrzeże mu zaufa. Najlepsze jest to, że mieszka tu jego była teściowa, córka i syn a on takie numery odwala.

  Odpowiedz

 3. dark
  13 czerwca 2019 @ 15:02

  Panie Prezydencie, zamiast ładować się w temat, który pochłonie setki milionów proponuję rozwiązanie o niebo lepsze i krzywdzące mniejszą grupę osób, a co najważniejsze poprawiające komunikację prawo- z lewobrzeżem – budowa kopii mostu autostradowego (taniego w budowie) położonego na wysokości Plazy i z przelotem do węzła S10 w Nieszawce lub z dowiązaniem do skrzyżowania Andersa/Poznańska z wpięciem w S10. Środki centralne poszłyby, bo byłoby to zrealizowaniem polepszenia komunikacji krajowej. Proponuję naprawdę zbilansować nakłady na wykupy, wywłaszczenia, wyburzenia, budowę układu komunikacyjnego z ekranami i remonty oraz odbudowę sieci versus budowa nowej drogi i mostu przez niezurbanizowane tereny. Pomysł godny tego z mostem Zawackiej, 3 mosty plus powalczenie o bezpłatny przejazd autostradowym to luksus, na który nie tylko nas stać, ale lada dzień będzie on konieczny. Gdyby tranzyt poszedł mostem autostradowym i nowym (proponowanym) można by wyprowadzić tiry (tranzyt) z miasta.

  Odpowiedz

 4. Roman
  12 czerwca 2019 @ 14:50

  Przyszły upały, nie da się spać przy otwartych oknach już teraz. Hałas od tirów i idiotów na motorach. Już teraz jest koszmar!!! Żadnych drzew wzdłuż ulicy!!! Zwiększona prędkość do70/h spowodowała, że wszyscy jeżdżą 90 a w nocy nierzadko powyżej 100/h !!!! KRETYNIZM. Pozdrawiam jeszcze tego cw…. co codziennie rano zapierdziela motorem o 6:30 i kilku kre.. w autach służbowych.

  Odpowiedz

 5. Katarzyna
  11 czerwca 2019 @ 06:40

  Świetlnie. Puśćcie ruch przez śroďek cichego osiedla, tuż pod oknami. Co za głupota!!! Ta trasa jest zupełnie niepotrzebna!

  Odpowiedz

 6. tw.babcia
  11 czerwca 2019 @ 00:48

  Tak, znakomity pomysł, jeszcze więcej tirów i samochodów na Andersa, a najlepiej w ten tunel pomiędzy blokami osiedla socjalnego, które już robią za ekrany dźwiękochłonne. W normalny mieście ruch byłby wyprowadzany z osiedli, ale nie w Toruniu, tu muszą być wszędzie autostrady i 4 pasu ruchu ze światłami co 100 m. Idą chodnikiem przy Andersa, na odcinku od Łódzkiej do Poznańskiej człowiek nie jest w stanie rozmawiać, już jest taki hałas, a jeszcze kombinują, żeby dołożyć ruch z drugiej strony. No bo ci, co to planują, to nie będą mieszkać na tym osiedlu.

  Odpowiedz

 7. Robi
  10 czerwca 2019 @ 18:28

  Uważam, że NIE należy robić żadnych inwestycji, które wprowadzą jakikolwiek dodatkowy ruch na Andersa i Osiedle Stawki
  Uważam że NALEŻY uszanować ludzi którzy mieszkają na Stawkach, w tym także mnie jako mieszkańca Stawek
  NALEŻY szukać rozwiązań, aby wyprowadzić ruch z Osiedla Stawki z Andersa w tym te cholerne Tiry …, Ps. jak to możliwe że jakiś Pan lub Panowie wpadli na ten głupi pomysł aby na odcinku Andersa od żłobka do ulicy Kniaziewicza wprowadzić prędkość 70 km/godz. ???? Kto za tym stoi ?, To zwiększyło hałas komunikacyjny, jest głośno w domach i do kitu jest spacerowanie wzdłuż Andersa …, zmieńcie to tak jak było pół roku temu na 50 km na godzinę Panowie i Panie z UM…. zawsze warto przyznać się do błędu i naprawić błąd a nie trwać w głupocie …, napisałem najbardziej łagodnie jak mogłem niż w rzeczywistości myślę na ten temat …

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.