Skip to content

6 komentarzy

 1. zdejmij kaganiec
  19 kwietnia 2021 @ 15:06

  skoro redaktorzy Tylko Toruń koniecznie chcą być w Awangardzie odpytywania innych z kagańców -maseczek, wyodrębniając ich jako tzw „anty-maseczkowcy, to zamówimy im Milicję państwową do redakcji, niech sprawdzi, czy dziennikarze DTylko Toruń sami stosują się do tej Tresury NA mordyzmu, który rozsiewają….

  Odpowiedz

 2. Natalia
  19 kwietnia 2021 @ 13:30

  Ludzie którzy piszą o wymyślonych problemach, chyba bardzo rzadko przechodzą bydgoską przez ulicę. Trzeba wyjść na połowę ulicy żeby zobaczyć auta, tak samo z resztą jest jak się chce autem wjechać na bydgoską. Ograniczenie jest, ale co z tego jak mało który kierowca tego przestrzega, stojąc często na przystanku tramwajowym przyglądam się autom i mało które chociaż lekko zwolni przed przejściem, auta parkowane są na ukos co sprawia że pieszy nie widzi aut. Jeżeli ludziom nie odpowiada sygnalizacja, to ja proponuję progi zwalniające lub podwyższenie przejścia dla pieszych tj jest to na Mickiewicza przy biedronce lub na Fałata 🙂

  Odpowiedz

  • PiotrR
   20 kwietnia 2021 @ 13:57

   oczywiście problem z widocznością istnieje ale są inne, tańsze i lepsze sposoby np. wspomniane wyniesione tarcze skrzyżowań, co jest chyba standardem w Niemczech, Francji, UK itd

   Odpowiedz

  • brovor
   7 maja 2021 @ 18:55

   no właśnie, pan prezydent nie zająknął się nt progów w newralgicznych miejscach bydgoskiej, tak jak jest np koło biedronki na mickiewicza. o to mamy pretensję, bo to realnie zwolni ruch aut i zmusi kierowców do kontroli prędkości BEZ ZBĘDNEGO postoju na światłach i dymienia na pięknej ulicy. tylko tyle i aż tyle.

   Odpowiedz

 3. Paweł
  19 kwietnia 2021 @ 13:27

  Dysponowanie budżetem – słowo klucz. Niestety w naszym kraju procedury kontroli są bardzo niedoskonałe. Przez to zmniejszają dyscyplinę jeśli chodzi o planowanie inwestycji.

  Odpowiedz

 4. Gjk
  19 kwietnia 2021 @ 12:48

  Brawo społecznicy!
  W żadnym wypadku nie możecie pozwolić na „kolesiowskie marnowanie pieniędzy” torunianek i torunian-
  MIESZCZAN toruńskich.
  Szef MZK do odwołania, i to
  DYSCYPLINARNIE !
  P.S.
  Firmę niech sobie założy, i tak planuje jak te sygnalizacje, to…
  ZBANKRUTUJE !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *