Skip to content

4 komentarze

 1. WH
  28 maja 2020 @ 19:23

  Władze UMK na facebooku: Tylko zajęcia niezbędne, głównie kierunki medyczne, biologiczne itp., które wymagają kontaktu z studentem, opierają się na laboratorium.
  Władze UMK w rzeczywistości: nie lenić się, idioci, tylko przyjeżdżać na wykład, gdzie zobaczycie pięć slajdów, które równie dobrze można było pokazać online.

  WSTYD.

  Odpowiedz

 2. studentka wneiz
  28 maja 2020 @ 16:46

  Dotychczas jeden egzamin wiem, ze ma być przeprowadzony zdalnie, więc o czym w artykule mowa? Sesja ma się odbyć normalnie. Nikogo nie obchodzi zdrowie nasze albo najbliższych.

  Odpowiedz

 3. Andrzej
  28 maja 2020 @ 14:24

  Artykuł nie jest zgodny z prawdą, choć w sumie autorka pewnie nie zna realiów uczelni.
  Otóż: mnóstwo kierunków robi zajęcia tradycyjne, typu wykład, które były cały semestr zdalnie, a teraz dla rozrywki będą tradycyjnie.
  Egzaminy są już również zapowiedziane w czasie sesji, w formie tradycyjnej. Wiadomo, dużo zostało w formie zdalnej, ale równie dużo zostało nagle zmienione w tradycyjne, choć spokojnie można było je zrobić zdalnym.
  Mnóstwo studentów się zjedzie w następnych tygodniach, więc proszę nie pisać bajek. Oficjalne oświadczenie jedno, życie drugie. W rozporządzeniu jest mowa o zajęciach, które nie da się przeprowadzić zdalnie. Wykłady, cały semestr prowadzone online, nie zaliczają się do tego.
  Ogólnie zajęcia online to była kpina. UMK się chwali, jak to były super prowadzone, a wyglądało to często tak, że wykładowca wysłał jednego maila i nic więcej, bo jak pisal NIE MA CZASU i teraz wszyscy dostaną piątki. Wygadasz się, że wykładowcy nie robili nic? Powodzenia na obronie.

  Odpowiedz

 4. Takie rzeczy
  28 maja 2020 @ 11:58

  Czysta hipokryzja ze strony studentów, podpisali petycje a osoby sygnatariusze owego apelu rozważają w tym momencie złożenie egzaminie w firmie tradycyjnej z obawy o swoje partykularne interesy. Władze wydziałów powinny wyegzekwować to, że osoby które w trosce o zdrowie SWOJE I BLISKICH zdecydowali się na apel do władz uniwersytety i złożenie podpisu. Niech teraz się zmierza z sesja zdalna. Nie można tolerować hipokryzji i partykularyzmu jednostek, które poprzez fasadowa troskę o zdrowie i życie chcą sobie ułatwić życie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.