Skip to content

4 komentarze

 1. Lewobrzeże
  7 maja 2024 @ 11:14

  Standardowo, w takich miejscach trzeba montować słupki, których tu zabrakło. Niestety, ale kierowcy wjadą wszędzie tam gdzie tylko się da wjechać. Samo otwarcie Bulwaru dla ruchy było błędem, bo trzeba było zostawić go jako deptak. Skoro już można tam jeździć, to niestety, ale trzeba postawić wiele barier, które uniemożliwią dewastację przez nieumiejętne mijanki kierowców na chodnikach, ścieżkach rowerowych czy pawilonach.

  Odpowiedz

  • Teść
   7 maja 2024 @ 23:01

   Otwarcie dla ruchu bulwaru jest koniecznością a nie błędem! Chyba nie jeździsz po Toruniu skoro nie wiesz jakie korki powstają przed bulwarem przy moście kolejowym i dalej na Warszawskiej i Wałach gen. Sikorskiego.

   Odpowiedz

   • Teść
    7 maja 2024 @ 23:08

    Te korki właśnie znikają dzięki otwarciu bulwaru. A ten wypadek, cóż, kierowca 69 lat jak przed laty pewnie jechał sobie zaparkować pod mostem, nie wiedział, że nie dojedzie, skąd miał wiedzieć, a zawrócić tam nie ma gdzie dla autokaru. Nikt o tym nie pomyślał. Stąd ta sytuacja. Chwilowo dałbym tam zakaz wjazdu dla ciężarówek i autobusów a docelowo – koniecznie otworzyć dla ruchu! Argument o deptaku był z lat gdzie nie ustępowało się pieszym w takim zakresie jak teraz i argumentowano, że ciężko im pokonać ulicę by dojść do Wisły. Teraz nie istnieje ten argument, tym bardziej, że większość ulicy jest objęte znakiem D40 – strefy zamieszkania. Jak ktoś nie wie o korkach na wymienionych wyżej ulicach albo nie zna sensu znaku D40, to niech nie wypowiada się za tym by bulwar uczynić deptakiem. Deptak jest niedaleko – ulica Szeroka.

    Odpowiedz

 2. Ojciec T
  6 maja 2024 @ 20:28

  Dziś tam autokar zawracał rano. Zapewne to jest przyczyna takiego stanu desek.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *