Skip to content

8 komentarzy

 1. Kolarz
  20 lutego 2019 @ 13:57

  Po ścieżce z kruszywa naturalnego nie da się jeździć kolarką. Bez sensu jest taki wytwór urzędniczej fantazji. Chyba lepiej zrobić mniej ścieżek ale za to porządnych.

  Odpowiedz

  • Teść
   21 lutego 2021 @ 17:31

   a kto w tych czasach jeździ kolarzówką. dziecinada. kup se rower człowieku

   Odpowiedz

 2. Ppp
  18 lutego 2019 @ 21:04

  Nie narzekanijcie bo w złejwsi wielkiej to dopiero nic nie dzieje , dziurawe drogi brak chodników, brak oświetlenia, brak ścieżek, problem wyjechać na drogę dk80 itp marazm masaż i lenistwo wójta z PSL.

  Odpowiedz

 3. GP
  18 lutego 2019 @ 19:24

  Może Pan nowy starosta pomyślaby o swojej „starej” gminie bo za jego kadencji niewiele powstało nawet nie mówię już o połączeniu ścieżka rowerową Lubicza z Toruniem bo to było za wiele, teraz widzę z zemsty za przegrane wybory w gminie Lubicz ponownie nic, ot cała polityka zamiast dbania o prawdziwe dobro mieszkańców

  Odpowiedz

 4. Roman
  18 lutego 2019 @ 18:45

  Co trzeba zrobić i gdzie zgłosić potrzebę budowy drogi rowerowej na trasie Czerniewice – Ciechocinek. Jestem pewien,że trasa ta byłaby oblegana przez rowerzystów turystów. Co prawda do Ciechocinka istnieje leśna droga rowerowa ale bardzo prosi się ona o generalny remont. Jako mieszkaniec lewobrzeżnej części Torunia będę pilnie czekał na ujęcie drogi rowerowej na trasie Czerniewice – Ciechocinek w projekcie „Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców oraz wsparcie niskoemisyjnego transportu drogowego poprzez wybudowanie dróg dla rowerów”. Może już niedługo? Pozdrawiam. Roman

  Odpowiedz

  • Bartek
   24 lutego 2021 @ 17:55

   Wiele osób czeka na tę trasę, turystycznie pięknie położona, przebieg ustalony, wystarczyłoby dostosowanie do obecnych standardów. Też trzymam kciuki.

   Odpowiedz

 5. MTB
  18 lutego 2019 @ 14:02

  Droga widoczna na zdjęciu miała być do Przysieka ,byłem 2 dni temu tam rowerem i droga ta kończy się w lesie za domem , który omija po drodze . Górski rower przejedzie ale miejski , kolarzówka będzie miała ciężko . Czy to już koniec budowy tej drogi ? Taki bubel zostanie ?

  Odpowiedz

 6. am
  18 lutego 2019 @ 13:58

  Przydałaby się też ścieżka rowerowa w kierunku na Inowrocław, DK nr 15 to bardzo wąska i niebezpieczna droga dla rowerzystów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *