Skip to content

3 komentarze

 1. Eve
  25 maja 2021 @ 09:08

  Nie zauważyłam, by drzewa np. w parku glazja zagrażały jakiemukolwiek życiu. Wycinka jest większym zagrożeniem, które niczemu dobremu nie służy.
  Drzewa były zdrowe, wiekowe, a zostały wycięte bez potrzeby i zasadzono w ich miejsce młode, które będą potrzebować że 100 lat by dorosnąć. Już nie wspominając, że wycinka jest przeprowadzana w okresie lęgowym ptaków. Czy ktoś w ogóle o tym pomyślał? Jestem zdruzgotana. W tym parku i tak jest niewiele drzew …

  Odpowiedz

 2. Joanna
  20 kwietnia 2021 @ 09:05

  Ludziom najbardziej zagrażają inni ludzie, a nie drzewa. Jedynie zachwiana statyka może być powodem usunięcia. Martwe drzewo nawet z wypruchnieniami potrafi stać jeszcze dziesiątki lat. Suche drzewa pełnią bardzo ważna funkcje dla całego ekosystemu wokół siebie, dla innych zdrowych drzew obok.

  Odpowiedz

 3. Paweł
  19 kwietnia 2021 @ 13:42

  Z tą wycinką drzew to jest chyba jakaś ogólnopolska akcja. W mojej rodzinnej miejscowości 2 miesiące temu wycięto 100 drzew wzdłuż wjazdu do miasta. Po co? W jakim celu? Tego chyba nikt do końca nie wie. Żeby liście na ulicę nie spadały. Po co je zgrabić. Lepiej wyciąć 100 drzew.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *