Skip to content

5 komentarzy

 1. Teść
  10 lutego 2022 @ 01:54

  Próba profesora przeprowadzenia uczciwego zaliczenia w formie zdalnej. Torpedowana przez studentów rękoma asystenta. Wygląda niestety na to, że studenci oduczyli się uczyć i na inne zaliczenia mieli lepsze lub gorsze sposoby a tu nagle stop – są na 2. roku i nie mogą nagle łatwo pójść dalej. Chętnie zobaczyłbym te strasznie trudne zadania na kolokwium. Mogłoby się okazać, że są normą na wielu uczelniach.

  Odpowiedz

  • Gurnik Zabże
   10 lutego 2022 @ 12:38

   To sobie rozwiązuj, a ja tymczasem pooglądam sobie zrzuty ekranu z twojego komputera, które dotyczą nie tylko kolokwium, ale prywatnej korespondencji, kont bankowych i ogólnie wszystkiego, co robisz na komputerze. Ten profesor w ogóle nie krył się z tym, że lubi przeglądać sobie tr screeny.

   Odpowiedz

   • Teść
    11 lutego 2022 @ 01:18

    To w trakcie kolokwium robisz przelewy bankowe i czytasz prywatną korespondencję? To nic dziwnego, że jak są tacy studenci to zdawalność 10%. Policz sobie młody człowieku. 60 osób na kolokwium, które dajmy na to, że trwa tylko 1h, to miałby 60h oglądania. Naprawdę uważasz, że ma czas to robić? Ogląda takich jak Ty co ściągają bo szukają w prywatnej korespondencji podpowiedzi od kolegi. Ot wielka afera!

    Odpowiedz

  • Twojstary
   10 lutego 2022 @ 21:00

   W dupie byłeś gówno widziałeś lamusie

   Odpowiedz

  • BekaStypa
   11 lutego 2022 @ 22:43

   Ależ cudowny ból dupy

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *