Świeże produkty prosto od rolników z regionu. W sklepie Lokalna Żywność trwa kolejne okno zakupowe

Otworzyło się kolejne okno zakupowe w sklepie internetowym Lokalna Żywność. Wirtualny rynek to miejsce, w którym można kupić najświeższe wyroby, prosto od producentów z naszego regionu. Będzie można je odebrać w przyszłym tygodniu w trzech punktach na terenie Torunia. Rolnicy, którzy chcieliby skorzystać z możliwości sprzedaży za pośrednictwem platformy, wciąż mogą się zgłaszać. 

Zainteresowani zakupami w sklepie internetowym Lokalna Żywność na zakupy kilka dni. Okno zakupowe zamyka się dokładnie za tydzień – 25 lipca.

– Kujawsko-Pomorskie kusi różnorodnością smaków, a wśród produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś dla siebie. To także świetny pomysł na upominek – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Sklep dostępny jest pod adresem lokalna-zywnosc.pl. Znajdziemy w nim ponad wiele produktów prosto od rolników z naszego województwa. Produkty od początku do końca powstają w jednym gospodarstwie, co jest świetnym przykładem funkcjonowania skróconego łańcucha żywności w praktyce. Zamówienia zbierane są z wyprzedzeniem, by mogły być przygotowane tuż przed samą dostawą.

Zamówione produkty będą gotowe do odbioru w czwartek 28 lipca w jednym z trzech miejsc w Toruniu:

  • na trzecim piętrze w bufecie Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym 2 od 14.30 do 16,
  • budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 73 w sali numer 16, w godzinach od 14.30 do 16.30,
  • Auli UMK przy ulicy Jurija Gagarina 11, od 15 do 16.

Rolnicy chcący dołączyć do grona dostawców, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@lokalna-zywnosc.pl

Projekt finansowany jest ze środków budżetu województwa i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jego realizacja jest możliwa dzięki współpracy samorządu województwa z marszałkowskim Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku.