2-miesięczna Alicja zmaga się z chorobą. Trwa zbiórka na leczenie dziewczynki

Alicja przyszła na świat dwa miesiące temu. Urodziła się z licznymi wadami ośrodkowego układu nerwowego, przez co wymaga stałej opieki specjalistów. Leczenie i rehabilitacja są kosztowne, więc Marta, mama dziewczynki, zdecydowała się utworzyć zbiórkę.

Alicja urodziła się z wadami, przez które straciła słuch. Dziewczynka musi być też karmiona przez sondę.

– Wiadomość o tak licznych wadach córki najpierw napełniła mnie ogromnym strachem, później motywacją do działania. Ze wszystkich sił pragnę pomóc mojemu dziecku. Musiałam przewartościować swoje życie, zupełnie zmieniła się moja codzienność. Mimo że często przychodzą chwile niezwykle trudne, mam w sobie dużo siły, by uratować zdrowie mojej Alicji! – przekonuje Marta, mama Alicji.

Na portalu siepomaga.pl uruchomiona została zbiórka, z której środki wesprą 2-miesięczną dziewczynkę w zmaganiach z chorobą. Choć obecnie wciąż nie wiadomo dokładnie z jakim schorzeniem walczy Alicja.

– Nie jest to żadna znana typowa choroba. Do specjalistów jeździmy praktycznie każdego dnia. Chciałabym, żeby córka miała możliwość rehabilitacji jak najdłużej i jak najczęściej, oraz żeby w końcu została postawiona konkretna diagnoza – dodaje mama Alicji.

Obecnie zbiórkę wsparło już ponad 300 osób, które łącznie wpłaciły ponad 12,5 tys. zł. Zbiórka nadal trwa, a wesprzeć Alicję i jej mamę można wpłacając na nią datek. Zbiórka dostępna jest na portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/ala-musial