Skip to content

2 komentarze

 1. Autor1
  28 czerwca 2024 @ 18:15

  Niech się nowy pan prezydent nie ośmiesza. Na nowej mapce są zaznaczone trasy z Warszawy do Gdańska i Poznania. Wszystkie na 100 minut. Do Gdańska i Poznania 100 minut i do Torunia też sto minut, mimo, że do Torunia znaczne bliżej. Poza tym nie ma na mapce Bydgoszczy, mimo, że razem z Toruniem to duży potencjał ludnościowy. A dlaczego? Dlatego, że to ściema. Żadna nowa linia do Torunia nie jest planowana. Chodziło tylko o to, żeby uspokoić toruńskiego marszałka, który skarżył się, że pisowskim projekt niedostatecznie obsługuje kujawsko-pomorskie. No to teraz nie będzie obsługiwał wcale

  Odpowiedz

 2. Stefek Burczymucha
  27 czerwca 2024 @ 21:03

  Jeśli to się rzeczywiście zrealizuje, to będzie super! 320km/h to z Bydgoszczy do Torunia 8-9 minut; Ja z Centrum na Rubinkowo będę jeszcze jechał w tramwaju, a ktoś wysiądzie już w Bydgoszczy! Zaprogramowany system musi w porę wydać rozkaz do hamowania, aby ,,nie zerwać hamulców”! Czy nie będzie tak, że postój będzie pośrodku miedzy dwoma miastami? A potem będzie trzeba dojechać np. 20 km samemu!? Myślę, że spece poradzą sobie z tym problemem. Jeśli do Baranowa to w Kutnie przesiadka. Zobaczymy! Oby tylko słowa premiera stały się ciałem! Oby nie było wojny itp!
  Minister Karpiński spisał się na złoty medal!
  Tak trzymać!!!
  Np. w Płocku od wielu lat miała powstać sala koncertowa, ale zabrakło sprawnych działaczy! Natomiast Toruń od dawna błyszczy!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *