Skip to content

7 komentarzy

 1. Uczestnik
  12 października 2020 @ 20:41

  Drodzy dziennikarze tego brukowca, Pan Roland w swojej przemowie poruszył zarówno aspekty moralne jak i prawne. Wasz artykuł w ogóle nie podejmuje aspektów prawnych, a tylko demonizuje zasady moralne. Taka postawa świadczy tylko o waszym niskim poziomie dziennikarskim oraz pokazuje, że przede wszystkim jesteście ideologami. Czy tak powinno wyglądać dziennikarstwo?

  Odpowiedz

 2. bioefizyk z Polski
  12 października 2020 @ 18:49

  To na co zmarł nauczyciel z Zawiercia? Na co nauczycielka z Osieka skoro wirus nie jest groźny. Na całym świecie zmowa i wszyscy specjalnie diagnozują wirusa, którego nie ma? Co za poziom dedukcji! Biofizyk z Kanady, ha ha, zapewne jakiś oszołom, który przez 2 lata studiował w Kanadzie i wyleciał.

  Odpowiedz

 3. Obserwator
  11 października 2020 @ 01:22

  Pytam: co robiła policja? Dlaczego ci ludzie nie zostali ukarani mandatami za łamanie prawa?

  Odpowiedz

  • Resp.
   11 października 2020 @ 11:34

   Dlaczego dezinformujesz Czytelnikow.? Praqo lamie ten, kto nielegalnie, bez ogloszenia stanu wyjatkowego, wprowadza bezprawnie ograniczenia. Po nieprzyjeciu mandatu maseczkowego, sady oddalaja kary. Nie pozwolcie, zeby przekaz telewizyjny, bral Was za twarz (doslownie)

   Odpowiedz

  • Krzysztof
   16 października 2020 @ 21:42

   Jeżeli nie znasz prawa, czy konstytucji w kraju którym żyjesz to się nie udzielaj i nie pisz bzdur

   Odpowiedz

 4. White
  10 października 2020 @ 18:00

  Jak zawsze media muszą wyśmiewać. Ludzie protestowali przeciwko globalnemu uciskowi, który nadchodzi, a w zasadzie już jest. Dzięki tej “pandemii” nasz świat nigdy już, nie będzie taki sam jakim był.
  Stop propagandzie mass mediów !
  NIE NOSIĆ MASECZEK !

  Odpowiedz

 5. Bywalec
  10 października 2020 @ 17:38

  … dużo osób na proteście – jak na padający deszcz i medialne przemilczenie ze wszystkich stron tego wydarzenia, albo na mylące zapowiedzi protestu redukujące świadomych Torunian-uczestników do poziomu anty-maseczkowców, anty-szczepionkowców….
  TTymczasem to protest przeciwko telewizyjnej tresurze Narodu, tej operacji propagandowej, a nie żadnej “pandemii” i przeciwko bezprawnym, nielegalnym nakazom i zakazom, długofalowo szkodliwym dla zdrowia kagańcom.
  (nie mające podstawy prawnej, mandaty maseczkowe są masowo oddalane przez niezawisłe sądy).
  Torunianie , Nie dajcie się tresować , konformizować i sterować ekranem centralnego Telewizora czy na łamach gazety wyborczej ……

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.