Skip to content

5 komentarzy

 1. Gjk
  31 grudnia 2020 @ 10:54

  Aruś „Selfik”-przeszłość przyszłości, jak zawsze, musi się „poobcierać” przy lada temacie chodzącym w mediach. Szczepionki jednak na to nie ma.

  Odpowiedz

 2. Gjk
  30 grudnia 2020 @ 11:03

  Porwali Mikołaja… w Tuchomiu. Ale oddali razem z kaloszami! Dołożyli torbę ze słodyczami. A MZK w Toruniu, zleca kupno słodyczy centrum w Bydgoszczu. Prezydencie Zaleski! Ile podlegający tobie MZK, zapłacił za te słodycze-za „pincet złotych”? Odpowiedz publicznie Prezydencie!

  Odpowiedz

 3. Gjk
  30 grudnia 2020 @ 10:14

  Profesor-Łooj… Popis inteligencji funkcjonalnej-BEZOBJAWOWEJ ! A czy ty wiesz Pośle, że tym filmikiem, łamiesz prawo obowiązujące w Polsce? Oj, oj… I załòż maseczkę, nie „obdarowywuj” studentòw twoim wyziewem kropelkowym (aerozolem) z jamy ustnej, przełyku i żołądka. Fuuj… Ale zrobisz jak zechcesz Pośle. To tylko ZALECENIE.

  Odpowiedz

 4. Gjk
  30 grudnia 2020 @ 09:49

  Prezydent:”Poddanie się szczepieniu jest obowiązkiem(…)”-kłamie. „(..) szczepionka jest jedyną szansą na skuteczne powstrzymanie pandemii(…)”-bardzo kłamie. Kto kłamie-to kim jest?

  Odpowiedz

 5. ŁŻE- elity
  29 grudnia 2020 @ 14:32

  ŁŻE- „Elity” toruńskie (Elity podstawione) Nachalne promują „wyszczepienie Bydła ” niesprawdzona „szczepionką-terapią genową). (ciekawe ile dostali od koncernów farmaceutycznych za te propagandę dla maluczkich).
  Żenada !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *