Dzień Otwarty w Azylu dla Królików

W najbliższą sobotę, w godzinach 11.00 – 17.00 na ulicy Agrestowej 22 w Toruniu odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Azylu Dla Królików. Organizatorzy zapewniają doborowe, długouche towarzystwo i wiele atrakcji.

Pracownicy Azylu zapraszają na  – jak to sami ujmują – „głaskanie królików i niekończące się rozmowy o królikach” oraz licytacje, kiermasz i loterię. Fantów dla miłośników kicających przyjaciół nie zabraknie, a i dostarczenie kolejnych nagród na własną rękę będzie mile widziane. Organizatorzy proszą jedynie o przygotowanie gotówki – w ten sposób najłatwiej będzie zgarnąć wymarzone nagrody i jednocześnie wesprzeć podopiecznych Azylu.

A jak jeszcze możemy wspomóc potrzebujące króliki? Organizatorzy zachęcają do przywiezienia ze sobą sianka, suszonych ziół, podkładów higienicznych, rękawiczek nitrylowych, ręczników papierowych, kapsułek do prania, pelletu, dry bedów czy octu – nie do marynat, lecz mycia kuwet. W Azylu przydadzą się także karmy ratunkowe RodiCare Instant i granulaty: Beaphar Care + w niebieskim opakowaniu i RodiCare Basic.