Skip to content

3 komentarze

 1. Marysia
  14 kwietnia 2021 @ 10:27

  Były też na Dziewulskiego i w okolicach

  Odpowiedz

 2. JanKowalski
  31 marca 2021 @ 11:14

  Dzień dobry, Panie i Panowie.
  Oto efekt głośnej akcji z przed zaledwie paru lat, kiedy to nasi umiłowani celebryci protestowali przeciwko odstrzałowi dzików (które mnożą się na potęgę, mając dwa, a czasem nawet trzy mioty w roku, bo paszy mają w bród dzięki uprawom kukurydzy). Do tego zaniknął w nich naturalny strach przed ludźmi (czemu mają się bać czegoś, co na nie nie poluje?). I teraz tylko kwestią czasu będzie sytuacja, gdy w dzień spotkamy dzika tu i tam w centrum Torunia. Jak zareagują mieszkańcy? Kto zapewni im bezpieczeństwo? Policja, której pistolety kal.9mm uszkodzą dzika tylko przy masie szczęścia, a takto tylko lekko zranią i rozdrażnią?
  To kolejny przykład na to, że każdy obywatel Polski powinien mieć wolny dostęp do broni, i tylko wyrok sądu mógłby to prawo ograniczyć.

  Pozdrawiam, Panie i Panowie, życzę miłego dnia i wszystkiego dobrego na Święta.

  Odpowiedz

 3. Nemrod
  24 marca 2021 @ 22:34

  Były tez na trawniku przy kosciele na Niesiołowskiego.. Efekt ich rycia widac bardzo dobrze. Zapewne przyszly z okolic wysypiska, Równinną i działkami do Niesiołowskiego i dalej.. Najadly sie i wrocily skąd przyszly, ale one lubia wracac jesli sie najedzą..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *