Większość urzędników w poniedziałek ma wolne. Gdzie nas obsłużą?

Polecamy Wiadomości
fot. Adam Zakrzewski

W Wigilię Bożego Narodzenia większość urzędów będzie zamknięta. Urzędnicy odpracowali ten dzień w soboty 8 lub 15 grudnia. Są jednak takie jednostki, gdzie będą przyjmowani interesanci.

W poniedziałek nie mamy, co się wybierać do urzędu marszałkowskiego. Marszałkowscy urzędnicy odpracowali ten dzień 8 grudnia. Sprawy będzie można załatwić w czwartek (27 grudnia) – w standardowych godzinach – od 7.30 do 15.30.

Podobnie będzie w urzędzie miasta. Miejscy urzędnicy pracowali 15 grudnia, dzięki temu będą mieć wolne w wigilię. Wyjątkiem będzie referat zgonów Urzędu Stanu Cywilnego, który w poniedziałek będzie działać od godz. 8 do 12.

W poniedziałek większość jednostek podlegających urzędowi miasta będzie nieczynna m.in. Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia czy Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Zamknięte będą także kasy MZK.

A kto będzie pracować w wigilię? W standardowych godzinach w poniedziałek będzie działać Miejski Zarząd Dróg – od godz. 7 do 15. Płacimy także za postój strefie płatnego parkowania – od godz. 8 do 18.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6 będzie czynna od godz. 8 do 12. W wigilię możemy odwiedzić ruiny zamku krzyżackiego – w godz. 10-15.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys