“Wszelkie zgromadzenia są zabronione”. Policja ostrzega, czarny spacer idzie dalej [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Po raz 12. przeciwniczki i przeciwnicy zaostrzania ustawy antyaborcyjnej zebrali się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika. Z centrum udali się m.in. pod biuro Prawa i Sprawiedliwości oraz Bydgoskiego Przedmieście. Przed rozpoczęciem policyjne radiowóz wydał komunikat, że “wszelkie zgromadzenia spontaniczne są zabronione. Za niestosowanie się do przepisów grozi areszt albo grzywna“.

Tagged

3 thoughts on ““Wszelkie zgromadzenia są zabronione”. Policja ostrzega, czarny spacer idzie dalej [ZDJĘCIA]

 1. I co z tego… Proszę podać informacje ile osób zostało aresztowanych i ile dostali grzywny? Co to za śmieszna farsa i reklama tych środowisk

 2. A dlaczego one nie protestują przeciwko narastającym zakazom, obostrzeniom utrudniającym zycie codzienne i covidowej propagandzie i całej tej tresurze medialnej?
  to nie są żadne Torunianki (te śpią, bo rano do uczciwej pracy) tylko spatologizowane kobiety o mentalności eugenicznej i eutanazyjnej., którzy własnym rodzicom na starość nie zawahają się podać przedwczesny Zastrzyk.
  Całe szczęście protesty wypalają się, coraz mniej liczebnie krzykatych dziewuch , ale coraz więcej zniecierpliwionych kierowców, którzy wracają z pracy i nie moga dostać się do rodzin.
  Żenada

 3. Nadchodzi ! Nadchodzi ! MarSz Niepodległości 2020.
  Polacy-Rodacy wszyscy do Warszawy w środę 11 Listopada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *