Wykluczenie religijne, odczyny poszczepienne czy godność człowieka – takie petycje wpływają do radnych

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (archiwum)

W czwartek 18 lutego odbyła się 27. sesja Rady Miasta Torunia. Jakie petycje wpłynęły do radnych?

Do toruńskich radnych wpływają naprawdę różne petycje od mieszkańców. Jedna z nich dotyczyła zmiany jednego z paragrafów Statutu Gminy Miasta Toruń. Taka zmiana miałaby polegać na zmniejszeniu liczby podpisów mieszkańców mających stałe zamieszkanie na terenie tej jednostki pod wnioskiem o utworzenie jednostki pomocniczej 150 do 100 lub 50, bądź całkowitej rezygnacji.

21 grudnia 2020 roku do Rady Miasta Torunia wpłynęła petycja z 20 grudnia dotycząca podjęcia przez RMT uchwały w sprawie “obrony prawdy, godności i wolności człowieka”.

14 grudnia 2020 roku złożono natomiast petycję o podjęcie przez Radę Miasta Torunia uchwały “wyrażającej sprzeciw wobec działań wykluczających społecznie mieszkańców Torunia z powodów rasowych, religijnych, medycznych czy sanitarnych”.

Pojawiła się także petycja z dnia 22 grudnia 2020 roku, dotycząca podjęcia przez RMT uchwały biorącej w obronę mieszkańców Torunia, którzy “z powodu planowanej ogólnopolskiej akcji szczepień eksperymentalnymi preparatami narażeni są na niebezpieczeństwo i utratę przysługujących im praw”.

Tagged

1 thought on “Wykluczenie religijne, odczyny poszczepienne czy godność człowieka – takie petycje wpływają do radnych

  1. wchodźcie na YouTube, szukajcie info ile osób zmarło po przyjęciu szczepionki i ile z nich zmaga się z efektami ubocznymi.
    Centralny Telewizor i cały Główny ŚCIEK – milczy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *