Wypadek na A1. Pięć osób poszkodowanych. Autostrada zamknięta przez kilka godzin

112 Polecamy
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne/Google Maps

W piątek tuż przed północą na autostradzie A1 – między węzłem Warlubie a Kopytkowo – doszło do wypadku drogowego z udziałem TIR-a i samochodu osobowego. Pięć osób zostało poszkodowanych.

Do wypadku doszło przed północą na autostradzie A1 w okolicach granicy województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego – między węzłami Warlubie a Kopytkowo. Zderzył się tam TIR z autem osobowym.

“W wyniku zdarzenia zostało poszkodowanych pięć osób, które są opatrywane przez ratowników i pogotowie. TIR leży w poprzek dwóch pasów w kierunku Gdańska. Kierunek Gdańsk – nieprzejezdny, Kierunek Łódź – utrudnienia (jeden pas wyłączony z ruchu). Zadysponowano 5 zastępów straży (w tym SCRt Mega City) oraz zastępy z woj. pomorskiego w tym SGRT” – czytamy w pierwszym komunikacie straży pożarnej.

Przez kilka godzin autostrada A1 była zamknięta między węzłami Warlubie a Kopytkowo. Obecnie na wjazd na oba węzły trzeba czekać ok. 15 minut.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys