Wypadek na Szosie Lubickiej. Sprawcą pijany kierowca

112 Box2
fot. nadesłane

Ok. godz. 19 na Szosie Lubickiej – na jezdni w kierunku centrum – pijany kierowca volkswagena passata nie zdążył wyhamować i zderzył się z audi. Sprawca wypadku próbował uciekać. W pogoń za nimi ruszyli świadkowie. Udało im się go zatrzymać. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Informacja o tym zdarzeniu – zdjęcia i nagranie z miejsca kolizji – pojawiła się na facebookowej grupie “Rubinkowskie plotki i ploteczki”. Do zderzenia kilku aut osobowych doszło ok. godz. 19 na Szosie Lubickiej – przed skrzyżowaniem z ul. Jamontta – na jezdni w kierunku centrum.

Według relacji świadków sprawcą tego zdarzenia był kierowca będący pod wpływem alkoholu. Na miejscu zdarzenia jest straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Są utrudnienia w ruchu. Przed kilkadziesiąt minut zablokowane były dwa pasy. Jak doszło do tego zdarzenia? Mamy relację toruńskiej policji.

– 37-letni kierowca volkswagena passata, który jechał z dwoma pasażerami, uderzył w audi, a to siłą rozpędu uderzyło w inne auto – volkswagena polo – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia. Uniemożliwili mu to jednak świadkowie zdarzenia. 37-latek miał prawie półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiały trzy osoby: pasażerowie volkswagena passata i kierowca audi. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

fot. nadesłane
fot. nadesłane
fot. nadesłane

Autorom zdjęć – pani Agnieszce i panu Kamilowi – serdecznie dziękujemy za pomoc.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *