Wypadek na ul. Olsztyńskiej. Korek od Olimpijskiej do Grębocina. Co się stało?

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Na ul. Olsztyńskiej – na wysokości ul. Wymarzonej – doszło do wypadku drogowego. Na ulicy zrobił się gigantyczny korek między skrzyżowaniem z ul. Olimpijską a Grębocinem. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Do tego zdarzenia doszło ok. godz. 14.30. Na miejscu są służby alarmowe: pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna, która kieruje ruchem. Są poważne utrudnienia w ruchu. Ul. Olsztyńska jest zakorkowana między ul. Olimpijską a skrzyżowaniem w Grębocinie.

fot. Google Maps

Udało nam się dowiedzieć od toruńskiej policji, że na ul. Olsztyńskiej doszło po godz. 14 do dwóch kolizji. Jedna z nich wydarzyła się na jezdni w kierunku centrum na wysokości ul. Wymarzonej.

Tam doszło do zderzenia trzech aut. Kierowca daewoo lanos nie zdążył wyhamować i uderzył w fiata pandę, który następnie wjechał w opla corsę. Kierowcy daewoo i fiata trafili do szpitala. Kierującej oplem corsą nic się nie stało. Jeszcze nie wiadomo, jakie są obrażenia kierowców.

Do kolejnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej i Olimpijskiej. Kierowca samochodu marki Scania zmieniał pas z lewego na prawy i nie zauważył vw golfa. Doszło do uszkodzenia auta osobowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *