Wyrwali mu telefon, potem skopali i uderzyli metalowym kluczem. Policja publikuje ich wizerunki

112 Polecamy
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Policjanci z toruńskiej komendy szukają dwóch mężczyzn, którzy 8 czerwca wyrwali przypadkowej osobie telefon, a gdy ta próbowała go odzyskać, kopali ją po całym ciele i uderzyli w głowę kluczem do zmiany kół.

Do tej sytuacji doszło 8 czerwca br. ok. godz. 19 przy ul. Jagiellońskiej.

– Dwóch mężczyzn podeszło do pokrzywdzonego i wyrwało mu telefon, który trzymał w ręce – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Pokrzywdzony próbował odzyskać telefon, lecz został pokopany po całym ciele i uderzony w głowę metalowym kluczem do zmiany kół. Potem sprawcy uciekli.  

Mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu. Teraz funkcjonariusze świadków tego zdarzenia i osób, które pomogą w ustaleniu personaliów rozbójników. Jeśli coś wiecie w tej sprawie, możecie kontaktować się z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu: ul. Grudziądzka 17, tel. 56 641 26 07 lub 112. Informacje można przekazać anonimowo.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys