Skip to content

9 komentarzy

 1. Dorota
  10 marca 2020 @ 07:46

  Aniu w 100 % zgadzam się z Tobą że zmiany w edukacji trzeba zacząć od nauczycieli. Zarówno tych starszych jak i tych zaczynających pracę. To my nauczyciele mamy wpływ na edukację. To my decydujemy o tym jakie umiejętności i wiadomości będą mieli nasi uczniowie. Dziwi mnie że widząc jak zmienia się świąt są tacy którzy nie widzę potrzeby w zmianie myślenia nauczycieli. Cieszę się że Cię poznałam i mam możliwość uczenia się od Ciebie. Dziękuję i gratuluję.

  Odpowiedz

 2. Były Pracownik
  4 marca 2020 @ 10:24

  Nie znam uczciwszej osoby. Pani Anna jest nie tylko znakomitym fachowcem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. To również wyjątkowo empatyczny i wrażliwy człowiek. Zaraża optymizmem i wiarą w drugiego człowieka. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Brawo !!!!!!

  Odpowiedz

 3. Liliana
  3 marca 2020 @ 21:30

  Uczestniczyłam w szkoleniach pani Ani, stosuje jej metody, sprawdzają się. Zawsze jest pełna energii i ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Inspiruje mnie do bycia lepszym nauczycielem.

  Odpowiedz

 4. Nauczycielka
  3 marca 2020 @ 13:52

  Bardzo się cieszę, że są takie osoby jak pani Anna. Jest to osoba bardzo zaangażowaną w swoja pracę i misję.
  Przede wszystkim chce pomagać i taki jest jej cel. Uczestniczyłam w szkoleniach P. Anny, który dały mi ogromną wiedzę. Brawo dla Was za promowanie właśnie takich kompetentnych osób.

  Odpowiedz

 5. Była współpracownica
  2 marca 2020 @ 11:31

  Śmieszne!!!!
  Anna Jurewicz ze swoim parciem na szkło. Misję, może zamienić na chęć zarobienia lub dorobienia się na edukacji.
  Myślę, że Toruń nie zapomniał o przekrętach w edukacji, których była propagatorką Anną Jurewicz w KPCN Toruń. Wstyd, że promujecie takie osoby. Wstyd.

  Odpowiedz

 6. Dawna koleżanka
  1 marca 2020 @ 21:56

  Kto dał Ci Aniu prawo do oceniania innych? Te parę kursów, które ukończyłaś? Zapomniał już wół jak cielęciem był? Kto Cię promuje? Bo chyba nie nauczyciele. Więcej pokory, bo i wiek słuszny i gwiazdorstwu nie pomaga.

  Odpowiedz

 7. Kasia
  1 marca 2020 @ 20:19

  Piękna laurka dla VII LO za nowatorską aranżację przestrzeni. Dla równowagi sugeruję wywiad wewnątrz szkoły, jak się potoczyły losy sali z poduchami zamiast tradycyjnych ławek. I dlaczego.

  Odpowiedz

  • Lolo
   1 marca 2020 @ 20:55

   To jest właśnie to oderwanie od szkoły. Pani Anna uczyła 20 lat temu klasy 1-3. W czasach, gdy grzeczne dzieci, ubrane w mundurki i zaczesane na gładko, patrzyły w swoją panią niczym w obraz. A może i nie, skoro odeszła. A teraz uczy, jak uczyć w warunkach, których nie zna…

   Odpowiedz

   • Uczennica
    3 marca 2020 @ 13:31

    Tak się składa, że Pani Ania była moją nauczycielką w szkole podstawowej w klasach 4-8, a w 1-3, z tego co wiem nigdy nie uczyła. I była jedynym nauczycielem, u którego lekcje były żywe i przyjemne, a nie nudne i w ławkach. Piszę z własnego doświadczenia, a Pani/Pan?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *