X-kom i Famestage Evy Minge już otwarte!

Toruń Plaza
Fot. Toruń Plaza

W sobotę, 24 sierpnia, do grona marek dostępnych w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza dołączyły: x-kom i FAMESTAGE EVY MINGE. Otwarciu towarzyszą liczne promocje.

-Toruń Plaza rozwija się dla swoich klientów – mówi Jakub Błaszkowski, przedstawiciel centrum. – W 2019 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w otwarciu dwóch cenionych marek – sklepu dziecięcego 5.10.15 oraz popularnej sieci Pepco. W tę sobotę do grona nowych sklepów dołączy x-kom oraz FAMESTAGE, znanej polskiej projektantki, Evy Minge.

x-kom to polska sieć sklepów, która specjalizuje się w sprzedaży sprzętu elektronicznego. Pierwszy punkt stacjonarny został otwarty w Częstochowie w 2002 roku, obecnie marka ma ponad 25 sklepów w całej Polsce. x-kom oferuje swoim klientom bogatą ofertę produktów w konkurencyjnych cenach. Podczas otwarcia klienci będą mogli liczyć na specjalne promocje. 

FEMESTAGE Eva Minge to modowa propozycja dla kobiet, za którą stoi polska projektantka Eva Minge. Jej projekty ujmują prostotą, jakością materiałów i ciekawą formą. Kreacje dostępne w FAMESTAGE uszyte są w taki sposób, by podkreślać kobiecość i piękno osoby je noszącej, niezależnie od rozmiaru. Sklep w Toruń Plaza będzie pierwszym salonem Evy Minge  w Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *