Z miłości do dzieci. Kinderek to sala zabaw, w której każdy znajdzie coś dla siebie

Box2 Wiadomości

Centrum zabaw dla dzieci Kinderek przy ul. Chrobrego 93 to doskonałe miejsce do odwiedzenia całą rodziną. Tutaj coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Rok temu sala zabaw została gruntownie odnowiona, a zakres działalności poszerzył się także o kawiarnio-lodziarnię. 

Kinderek to dwie sale zabaw dla dzieci, przygotowane dla dwóch kategorii wiekowych – do 5. i do 10. roku życia. Takie zróżnicowanie sprawia, że najmłodsi mogą liczyć na dostosowane do swojego wieku atrakcje. A wśród nich są m.in. pięciopoziomowa konstrukcja do zabaw, z licznymi tunelami i zjeżdżalniami, basen z piłeczkami czy trampoliny. W lokalu organizowane są także przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

– W tym czasie dzieci mogą korzystać ze wszystkich atrakcji. Przygotowujemy dla nich poczęstunek, gofry oraz lody naszej produkcji – opowiada nam właścicielka Kinderka. – Dziecko siedzi na tronie. Przeprowadzamy królewską oprawę połączoną z koronacją. 

To miejsce kameralne, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzić czas, a rodzice mogą w spokoju posiedzieć i odpocząć. Wszystko za sprawą kawiarni NoVa LodoVa, którą właściciele działającego od ponad dekady Kinderka otworzyli w zeszłym roku, poszerzając tym samym swoją ofertę. W parze z otwarciem kawiarni przyszła gruntowna przemiana całego budynku. Poprzedni został zburzony, a w jego miejsce postawiono zupełnie nowy – nowocześniejszy, bardziej funkcjonalny i komfortowy, liczący 500 m². 

– Od wielu lat jesteśmy ulubionym miejscem zabaw dla dzieci. Bezpieczna zabawa i komfort rodzica to nasze priorytety. Rodzice chwalą sobie, że mogą tu organizować spotkania w dobrych warunkach – dodaje właścicielka. – Postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Budynek jest w pełni wentylowany, klimatyzowany, posiada zaawansowany system oczyszczania powietrza, postawiliśmy również na odnawialne źródła energii.

Na terenie obiektu znajduje się też pokój zaprojektowany specjalnie dla mam. Tam mogą w ciszy nakarmić dziecko i je przewinąć. Znacznie powiększyła się też strefa dla rodziców. Kawiarnia NoVa LodoVa ma w ofercie własne ciasta, a przede wszystkim lody, których jakość nie pozostawia wątpliwości.

– Nowe miejsce było tworzone w oparciu o zebrane wcześniej doświadczenia i zmieniające się na rynku rozrywkowo-rekreacyjnym trendy, za którymi podążyły oczekiwania klientów – podkreśla właścicielka lokalu. – To rodzinne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy to, co dzieci kochają najbardziej – zabawę i lody.

Sala zabaw czynna jest codziennie w godz. 10.00-20.00. Z kolei w sobotę Kinderek otwarty jest godzinę dłużej. Co ważne, na wizytę nie trzeba się wcześniej umawiać. To miejsce otwarte dla każdego. Bilety wstępu nie mają limitu czasowego. Od poniedziałku do piątku kupimy je za 20 zł od dziecka, a w weekendy – za 25 zł. Wstęp do sali malucha dla klientów kawiarni jest bezpłatny. Można więc w spokoju posiedzieć, korzystając z oferty NoVej LodoVej, podczas gdy nasze pociechy będą korzystać z atrakcji sali zabaw. To miejsce doskonale spełniające oczekiwania najmłodszych – w końcu powstało właśnie z miłości do nich.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.