Zabezpieczono narkotyki na Starówce

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (ilustracyjne)

Policjanci odkryli w mieszkaniu na Starówce blisko 240 gramów środków narkotycznych. 29-latek wynajmujący lokal usłyszał już zarzut w związku z tym znaleziskiem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Przeszukanie jednego z mieszkań na Małych Garbarach miało miejsce we wtorek około 14:30. Podejrzewano, że 29-latek może tam mieć substancje zabronione. Podczas wykonanych przez policjantów czynności okazało się, że mężczyzna w różnych woreczkach i szklanych naczyniach miał pochowany biały proszek. Łącznie było go prawie 240 gramów. Po wstępnych badaniach wykazano, że jest to amfetamina. Mężczyznę doprowadzono do komisariatu na Śródmieściu, gdzie z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych.

Zatrzymany był już wcześniej wielokrotnie notowany zarówno za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu jak i mieniu. Na swoim przestępczym koncie ma zarówno rozboje, groźby, znęcanie, kradzieże, oszustwa i łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za swój ostatni czyn może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.