Zabierz babcię i dziadka na wyjątkowy koncert do C.H. Toruń Plaza!

Box2 Kultura Materiały partnera Toruń Plaza
Fot. materiały prasowe

Najpiękniejsze piosenki z dawnych lat wybrzmią w sobotę 26 stycznia w… Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza! Tego dnia na Placu Orzechowym zorganizowany zostanie Dzień Babci i Dziadka.

Zabawa rusza o godzinie 13.00. Właśnie wtedy swoje drzwi otworzy stworzona na tę okazję kawiarenka. Dla wszystkich gości przygotowana zostanie pyszna kawa. Siedząc wygodnie przy stoliku, będzie można posłuchać piosenek dedykowanych ukochanym babciom i dziadkom. A co usłyszymy?

REKLAMA

W programie koncertu życzeń “Piosenka za uśmiech” zaplanowano występy wnuków, seniorów z kółek muzycznych i zespołów wokalnych, a także chóru „Lutnia Nova” z Aleksandrowa Kujawskiego. Artyści wykonają znane i lubiane utwory z dawnych lat. W międzyczasie ze sceny płynąć będą dedykacje od obecnych w toruńskiej Plazie gości.

Poza atrakcjami muzycznymi, dla wszystkich odwiedzających w sobotę 26 stycznia Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza, przygotowane zostaną warsztaty laurkowe (dedykowane najmłodszym), liczne zabawy i konkursy. Na Placu Orzechowym będzie można również zapozować do wspólnej rodzinnej fotografii.

Koncert życzeń potrwa do godz. 18:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *