Zaginęła 15-letnia Paulina z Torunia. Trwają policyjne poszukiwania

112 Box1 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Nastolatka wyszła z domu po południu 1 stycznia, żeby odprowadzić koleżankę na autobus. Nie wróciła jednak do domu i od kilku dni nie kontaktowała się z rodziną. Sporadyczny kontakt utrzymuje jednak ze znajomymi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do zaginięcia doszło w Nowy Rok. 15-letnia Paulina Przybylska z osiedla Kaszczorek ok. godz. 16.00 wyszła odprowadzić koleżankę na autobus. Od tamtej chwili nie kontaktowała się z rodziną, a jak podaje strona “Zaginieni – szukamy Was” telefon zaginionej przestał być aktywny 3 minuty po odjeździe autobusu.

Policjanci prowadzą poszukiwania. Nie mamy żadnych podejrzeń, że zaginiona padła ofiarą przestępstwa lub, że stało jej się coś złego. Utrzymuje ona bowiem sporadyczny kontakt z koleżankami za pośrednictwem serwisów społecznościowych – informuje asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

Paulina jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 155 cm wzrostu, szare oczy i ciemne blond włosy za ramiona. W dniu zaginięcia ubrana była w różowe futerko, szary szal i czarne spodnie.

Osoby, które znają miejsce pobytu Pauliny lub mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z toruńską policją.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *