Zaginęła 70-latka z Torunia. Trwają poszukiwania

Box1 Wiadomości
Zdjęcie nadesłane

W sobotę 17-października zaginęła 70-letnia Marianna Śniegowska. Kobieta pomiędzy 14:30 a 19:00 opuściła dom znajdujący się przy ulicy Ślaskiego 3 i do tej pory nie wróciła. Kobieta nie kontaktowała się także z rodziną. Policja prosi o pilny kontakt osoby, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie.

Zaginiona ma 158 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma niebieskie oczy i siwe, lekko kręcone włosy.

W momencie zaginięcia była ubrana w czarną, pikowaną kurtkę z beżowym futerkiem na kapturze.

“Na głowie mogła  mieć ciemno-różową opaskę, granatowe półbuty na płaskim obcasie, granatowe skarpety, sweter szaro-granatowy w kwiaty, na palcu lewej ręki  pierścionek  koloru srebrnego oraz pierścionek w złotym kolorze  z miodowym szklanym oczkiem. Na szyi miała  dwa łańcuszki w kolorze srebrnym, na lewym nadgarstku silikonową  opaskę z napisem SOS. W kieszeni kurtki powinna znajdować się kartka z informacją o kontakcie do  osób najbliższych”

– informuje toruńska policja.

70-latka przyjmuje na stałe leki, które są niezbędne dla jej funkcjonowania. Kobieta ma problem w komunikowaniu się z innymi osobami.

Wszystkie osoby, które widziały kobietę o podanym wyżej rysopisie lub mogą w jakikolwiek sposób pomóc w tej sprawie proszone są o zgłaszanie się do Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo pod numerami telefonów,  47 754 25 70 lub 47 754 25 71 bądź numer alarmowy 112.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *