Zaginęła 70-latka z Torunia. Trwają poszukiwania

Box1 Wiadomości
Zdjęcie nadesłane

W sobotę 17-października zaginęła 70-letnia Marianna Śniegowska. Kobieta pomiędzy 14:30 a 19:00 opuściła dom znajdujący się przy ulicy Ślaskiego 3 i do tej pory nie wróciła. Kobieta nie kontaktowała się także z rodziną. Policja prosi o pilny kontakt osoby, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie.

Zaginiona ma 158 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma niebieskie oczy i siwe, lekko kręcone włosy.

W momencie zaginięcia była ubrana w czarną, pikowaną kurtkę z beżowym futerkiem na kapturze.

“Na głowie mogła  mieć ciemno-różową opaskę, granatowe półbuty na płaskim obcasie, granatowe skarpety, sweter szaro-granatowy w kwiaty, na palcu lewej ręki  pierścionek  koloru srebrnego oraz pierścionek w złotym kolorze  z miodowym szklanym oczkiem. Na szyi miała  dwa łańcuszki w kolorze srebrnym, na lewym nadgarstku silikonową  opaskę z napisem SOS. W kieszeni kurtki powinna znajdować się kartka z informacją o kontakcie do  osób najbliższych”

– informuje toruńska policja.

70-latka przyjmuje na stałe leki, które są niezbędne dla jej funkcjonowania. Kobieta ma problem w komunikowaniu się z innymi osobami.

Wszystkie osoby, które widziały kobietę o podanym wyżej rysopisie lub mogą w jakikolwiek sposób pomóc w tej sprawie proszone są o zgłaszanie się do Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo pod numerami telefonów,  47 754 25 70 lub 47 754 25 71 bądź numer alarmowy 112.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *