Zaginęła Magdalena Lampkowska. Policja prosi o pomoc

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (ilustracyjne)

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują 43-letniej Magdaleny Lampkowskiej. Zaginiona wyszła z domu 22 października tego roku i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Kobieta wyszła z mieszkania przy ul. Kusocińskiego 22 października tego roku około godz. 8:00. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, krótkie czarne włosy, brązowe oczy. Znaki szczególne: mały tatuaż na prawym ramieniu.

W chwili zaginięcia ubrana była w czarne skóropodobne spodnie, jasnobrązowe kozaki, czarny płaszcz, apaszkę z frędzlami. Miała przy sobie czarną torebkę szarą reklamówkę.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z komisariatem policji Toruń – Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub pod numerem alarmowym 112.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *