Zaginęła mieszkanka Chełmży! Poszukiwania trwają od wczoraj

Box2 Region

Policjanci z Chełmży poszukują 40-letniej Małgorzaty Tomaszewskiej. Kobieta jest osobą chorą i od wczoraj rodzina nie może się z nią skontaktować.

Małgorzata Tomaszewska w środę 23 stycznia o godz. 8.00 wyszła do kościoła w Chełmży przy ul. Błogosławionej Juty. Tuż po niej umówiona była na spotkanie z matką oraz bratem, by wspólnie wrócić do domu.

– Wyznaczonym miejscem spotkania był parking na ul. Sikorskiego w Chełmży przy sklepie NETTO – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Do godz. 9.30 nie dotarła na miejsce spotkania, gdzie oczekiwali członkowie rodziny. Zaginiona nie poinformowała nikogo dokąd się udała, a jest osobą chorą i powinna zażywać leki.

Kobieta  ma krępą sylwetkę, mierzy  około  170 cm, waży około 70 kgWłosy długie, proste do ramion w kolorze brązowym oraz grzywkę czesaną na prawy bok. Twarz owalna, pełna, lekki zarost nad górną wargą, niebieskie oczy,  uszy średnie, normalnie osadzone, przylegające. Ma prosty nos i niepełne  uzębienie . 
  
Ubrana była w kurtkę do kolan koloru brązowego z paskiem, czapkę zimową wełnianą koloru różowego z szarym pomponem, spodnie materiałowe koloru brązowego, kozaki do kolan koloru brązowego, czarne skórzane rękawiczki. 

Osoby, które widziały taką kobietę lub miały z nią kontakt proszone są o bardzo pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Chełmży przy ul. Sądowej 2, tel. 56 6751900 lub 112 lub Komenda Miejską Policji w Toruniu. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *