Zajrzyj do świata zwierząt. Klub Mamy & Maluszka w C.H. Toruń Plaza zaprasza

Box2 Toruń Plaza
Fot. nadesłane

Twoje dziecko uwielbia zwierzęta? Potrafi opowiadać o nich godzinami? Zabierz je na rodzinne warsztaty o królestwie zwierząt. Spotkanie zorganizowane zostanie 20 maja, w ramach Klubu Mamy & Maluszka w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza.

Spotkania Klubu organizowane są w każdy poniedziałek, między godz. 12.00 a 14.00 w Strefie Dziecka (parter, plac obok zjeżdżalni). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

– Nasz klub to miejsce dla aktywnych mam! – mówią organizatorzy wydarzeń w CH Toruń Plaza. – Rozmawiamy o tym, jak można ciekawie spędzić czas z maluszkiem u boku. Dzielimy się pomysłami na wspólną zabawę. Zadajemy pytania i udzielamy odpowiedzi, bo kto jak nie druga mama może szybko znaleźć rozwiązanie naszego problemu.

W poniedziałek 20 maja na najmłodszych czekają warsztaty plastyczne „Zwierzaki Sensoraki”, zabawy eksperymentalne – na tropie zwierząt, a także zabawy dźwiękonaśladowcze i stymulujące słuch „Rozpoznajemy odgłosy zwierząt”. Tradycyjnie nie zabraknie ćwiczeń ruchowych i taneczno-wokalnych.

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *