Zakończyły się poszukiwania 18-letniego Huberta

112 Box2
fot. strona facebookowa Teatru Agrafka

W poszukiwania Huberta zaangażowali się wszyscy: policja, przyjaciele i rodzina. Szeroko zakrojoną akcję prowadzono także na portalu społecznościowym Facebook. Finał okazał się niestety tragiczny. W trakcie przeczesywania terenu, w jednej z miejscowości powiatu, natrafiono na ciało chłopaka.

– Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w poszukiwania Huberta. Dobro, które miał w sobie rozlało się na nas wszystkich, jednoczących się w poszukiwaniach – napisali przyjaciele nastolatka. – Uszanujmy rodzinę i przyjaciół Huberta. Pomyślcie o nim ciepło. Wystarczy.

– Policjanci z Chełmna odwołują poszukiwania zaginionego 18 latka. W dniu dzisiejszym (24.09) w m. Nowe Dobra (w rzece Wiśle) odnaleziono zwłoki mężczyzny – informuje Dorota Lewków z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie.

Rodzice chłopaka ostatni raz widzieli go w środę 19 września, ok. godz. 23 – w jego rodzinnym domu w Klamrach (powiat chełmiński). Rano, gdy wstali, Huberta nie było w łóżku. O poszukiwaniach pisaliśmy tutaj.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *