Zamów i jedz. W sklepie internetowym Lokalna Żywność otworzyło się okno zakupowe

Wiadomości Województwo box
Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

Dziś (w środę) otworzyło się kolejne okno zakupowe w sklepie internetowym Lokalna Żywność. Wirtualny rynek to miejsce, w którym można kupić najświeższe wyroby, prosto od producentów z naszego regionu. Będzie można je odebrać w przyszłym tygodniu w trzech punktach na terenie Torunia. Rolnicy, którzy chcieliby skorzystać z możliwości sprzedaży za pośrednictwem platformy, wciąż mogą się zgłaszać. 

W sklepie internetowym Lokalna Żywność na bieżąco pojawiają się kolejne produkty. W obecnym oknie zakupowym również ich nie zabrakło. Z okazji zbliżających się Mikołajek w ofercie pojawiły się m.in. zestawy prezentowe z przetworami. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, bo towary można nabyć tylko przez kilka dni. Okno zamyka się w najbliższy poniedziałek.

– Kujawsko-Pomorskie kusi różnorodnością smaków, a wśród produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś dla siebie. To także świetny pomysł na upominek – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Sklep dostępny jest pod adresem lokalna-zywnosc.pl. Znajdziemy w nim ponad 200 produktów prosto od rolników z naszego województwa. W ofercie pojawiły się sezonowe owoce i warzywa, powidła, syropy i nektary, a także skompletowane zestawy idealne na prezent z okazji zbliżających się świąt. Produkty od początku do końca powstają w jednym gospodarstwie, co jest świetnym przykładem funkcjonowania skróconego łańcucha żywności w praktyce. Zamówienia zbierane są z wyprzedzeniem, by mogły być przygotowane tuż przed samą dostawą.

Jeśli zdecydujemy się na zakupy do 29 listopada, nasze zamówienie możemy odebrać w czwartek 2 grudnia w trzech miejscach na terenie Torunia: w punkcie podawczym przed głównym wejściem do Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym 2 (w godz. 14:30 – 16:00), w budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Skłodowskiej-Curie 73 (w godz. 14:30 – 16:30) oraz w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 (w godz. 15:00 – 16:00).

Kolejne okno zakupowe planowane jest między 10 a 15 grudnia, z dostawą 20 grudnia. Będzie to dobra okazja, by zaopatrzyć się w wysokiej jakości wyroby przed świętami. Warto jednak wziąć pod uwagę, że produkty dostępne w poszczególnych oknach mogą być różne, co wynika z ich sezonowości. Przed każdym otwarciem okna asortyment jest aktualizowany, więc jeśli upatrzymy sobie w sklepie coś konkretnego, lepiej nie czekać do kolejnego okna.

Rolnicy chcący dołączyć do grona dostawców, mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@lokalna-zywnosc.pl

Projekt finansowany jest ze środków budżetu województwa i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jego realizacja jest możliwa dzięki współpracy samorządu województwa z marszałkowskim Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *