Zatańczą dla Pauliny. MDK zaprasza na wyjątkowy koncert

Kultura
fot. MDK Toruń

Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu zaprasza na koncert charytatywny dedykowany 30-letniej Paulinie, walczącej z nowotworem złośliwym. Wydarzenie odbędzie się w piątek (16 listopada) o godz. 17.00. Biletem wstępu są cegiełki, które kupić można w symbolicznej cenie 10 zł.

Na gości koncertu czeka kiermasz smakołyków, wyrobów artystycznych i rękodzieła. Każdy będzie mógł zrobić sobie również pamiątkowe zdjęcie z alpakami i pomalować twarz.

REKLAMA

Kulminacyjnym punktem imprezy będzie charytatywny koncert taneczny i aukcja. O godz. 18.00 na scenie w sali widowiskowej MDK przy ul. Przedzamcze 11 pojawią się zespoły: AKRO, Ceinat, Psotki i Śmieszki, Forma z MDK oraz Hulaj-Noga z OPP Dom Harcerza. Szczegóły na plakacie:

Dochód z całej imprezy przeznaczony zostanie na sfinansowanie kosztownych procesów leczenia i rehabilitacji 30-letniej Pauliny, która od grudnia 2017 r. walczy z nowotworem złośliwym. Kobieta przeszła już operację usunięcia całego żołądka. Przed nią radioterapia, chemioterapia i długi proces rekonwalescencji. Paulina od 20 lat choruje również na cukrzycę insulinozależną, co przy obecnym jej stanie zdrowia utrudnia podejmowanie terapii.

Akcja prowadzona jest razem z Fundacją ”Kosmiczna Droga Do Gwiazd IM. Damiana Laskowskiego”

Wszyscy, którzy chcieliby już teraz wspomóc Paulinę mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto:

Fundacja ” Kosmiczna Droga Do Gwiazd IM. Damiana Laskowskiego”
ul. Działowskiego 8/8
Numer konta:
Bank Pekao SA I O/Toruń 18 1240 4009 1111 0010 7093 0253
Ze wskazaniem: Paulina Wawrzyniak 5212

Tagged