Zbiórka słodyczy dla wychowanków toruńskiego Domu Dziecka

Box2 Wiadomości
fot. Pixabay

Fundacja Lex Lupus zorganizowała zbiórkę słodkości, które zostaną przekazane wychowankom Domu Dziecka w dniu ich święta 1 czerwca. Główny punkt zbiórki znajduje się na Bielawach, ale na każdym toruńskim osiedlu działa koordynator akcji.

Słodkości takie, jak czekolady, ciastka, cukierki, batony, żelki czy lizaki można przekazywać do 27 maja. Punkty zbiórki zostały zorganizowane w kilku toruńskich sklepach. Na każdym osiedlu działa jeden koordynator, z którym można się skontaktować w mediach społecznościowych i umówić na przekazane paczki ze słodkościami. Główny punkt zbiórki to sklep spożywczy “Angelika”, znajdujący się przy ul. Przemyskiej 1 na osiedlu Bielawy.

Wszystkie słodycze zostaną dostarczone do Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych “Młody Las” w Toruniu w dniu 1 czerwca – informuje Angelika Jaworska z Fundacji Lex Lupus. –  Chcemy sprawić dzieciom słodką niespodziankę tego dnia i wywołać uśmiech na ich twarzach.

Partnerami akcji są: allespot.pl, Młoda Prawica kujawsko-pomorskie, Młodzież Wszechpolska – Toruń, Ruch Narodowy Kujawsko-Pomorskie i Brygada Kujawsko-Pomorska.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.