Zbliża się 27. edycja Welconomy. Znamy szczegóły wydarzenia

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

XXVII Welconomy Forum in Toruń odbędzie się w dniach 14-15 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. To doskonała okazja dla przedsiębiorców do nawiązania kontaktów z innymi przedstawicielami środowiska biznesowego. W Toruniu pojawią się tacy goście, jak Jadwiga Emilewicz, Aleksander Kwaśniewski czy Jerzy Buzek.

Pierwotnie Welconomy Forum in Toruń zaplanowane było w połowie marca, jednak wybuch epidemii koronawirusa pokrzyżował plany organizatorom. Wydarzenie zostało przeniesione na termin 14-15 września. Ze względu na trwający stan epidemiczny, forum w formie tradycyjnej zostanie zorganizowane tylko w pierwszy dzień. Natomiast drugi dzień odbędzie się w formule zdalnej. Wszystkie osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w wykładach stacjonarnych – będą mogły obejrzeć je potem na platformie YouTube.

Na sesji inauguracyjnej Welconomy podjęty zostanie temat epidemii COVID-19. Drugim planowanym tematem będzie “Ekonomia oczami św. Jana Pawła II”. Na sesji plenarnej wystąpią m.in. minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, senator Waldemar Kraska, europoseł Jerzy Buzek, prezydent Aleksander Kwaśniewski i marszałek Piotr Całbecki. W trakcie XXVII edycji Welconomy poruszone zostaną także kwestie systemu ochrony zdrowia, bezpieczeństwa energetycznego i etyki. Panele międzynarodowe zaprezentowane zostaną w postaci prezentacji multimedialnych pierwszego dnia i w formie on-line po zakończeniu forum.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *