Zbliża się Bieg dla Ukrainy. Torunianie pobiegną na Barbarce

Box2 Sport Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Już niedługo, bo 26 marca, wystartuje ogólnopolskie wydarzenie pn.: Bieg dla Ukrainy. Biegacze z Torunia będą mieli do pokonania 5-kilometrową trasę na obszarze Barbarki. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w biegu?

Cała Polska solidaryzuje się z obywatelami Ukrainy. Za tydzień amatorzy biegania także zyskają możliwość, aby wesprzeć wschodnich sąsiadów. W sobotę 26 marca o 12:00 wystartuje Bieg dla Ukrainy. Toruńskie wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Run To Run. Biegacze z grodu Kopernika będą mieli do pokonania 5 km na obszarze Barbarki. Start przy Szkole Leśnej.

REKLAMA

– Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu, rywalizację dla “ścigaczy” lub dobry trening w towarzystwie na płaskiej, leśnej trasie, świetną atmosferę oraz endorfiny na mecie – zachęca Stowarzyszenie Run To Run.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wpłacić dowolną kwotę (rekomendowane 50 zł) na zbiórkę na rzecz Ukrainy, z której cały dochód trafi do Polskiej Akcji Humanitarnej, koordynującej pomoc na terenie Ukrainy.

Nie możesz uczestniczyć w biegu na Barbarce? Nic straconego. Każdy chętny może wziąć także udział w biegu on-line: w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie z pomocą aplikacji mobilnej, mierzącej i zapisującej pokonany dystans.

Bieżące informacje na stronie organizatora.

Tagged

2 thoughts on “Zbliża się Bieg dla Ukrainy. Torunianie pobiegną na Barbarce

 1. Rosjanie kradną Ukraińcom zboże!
  Chcą wprowadzić w Ukrainie
  GŁÓD!
  Chcą zabijać ludzi w miastach głodem.

 2. Torunianie.
  Te trzy sklepy blaszane w Toruniu-
  co to wiecie,
  pewnej rodziny z Francji- współfinansują rosyjskie bomby i rakiety.
  Już zarabiali na II wojnie światowej,
  na Francuzach.
  Chcecie u nich dalej kupować?
  “Tylko świnie siedzą w kinie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.