Zbliża się konferencja „Odszkodowania bankowe – zarabianie przez pomaganie”

Box2 Wiadomości
fot. nadesłane

„Odszkodowania bankowe – zarabianie przez pomaganie” – pod takim hasłem odbędzie się konferencja zorganizowana przez spółkę Legal Media przy wsparciu BNI. To świetna okazja do pogłębienia wiedzy i nabycia kontaktów. Wydarzenie odbędzie się w piątek 24 września w hotelu Copernicus. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Legal Media jest pionierem w dziedzinie wykorzystywania prawa bankowego w branży odszkodowawczej. Spółka dochodzi roszczeń klientów z tytułu wcześniejszej spłaty kredytu, zastosowania niedozwolonych klauzul umownych, wysokich kosztów kredytu. Oprócz tego zajmuje się sprawami kredytów w obcej walucie takiej jak CHF, EURO, YEN i oferuje usługi dla osób oraz podmiotów nadmiernie zadłużonych. 

Na spotkaniu pojawią się przedstawiciele branży nieruchomości, finansów oraz ubezpieczeń. „Odszkodowania bankowe – zarabianie przez pomaganie” będzie więc doskonałą okazją do ukazania możliwości współpracy w zakresie już obsługiwanych klientów. Na konferencji gościć będą specjaliści z zakresu prowadzenia spraw frankowych, antywindykacji, zabezpieczania nieruchomości, odszkodowań od banków. To z kolei stwarza możliwości networkingu z przedsiębiorcami z tej samej lub pokrewnej branży regionu i Polski. 

– Dziś zdajemy sobie sprawę, że trzeba zadbać o klienta z każdej możliwej strony. Dlatego dajemy dodatkowe możliwości i niekonwencjonalne rozwiązania dla przedstawicieli branży finansowej, nieruchomości i ubezpieczeniowej – mówi Dominik Pledziewicz, prezes Legal Media.

W ramach konferencji odbywać się będą panele, podczas których uczestnicy będą mogli pogłębić wiedzę na temat obsługi klienta rynku finansowego, jak i porozmawiać ze specjalistami i prawnikami. 

Wydarzenie będzie więc wyjątkową szansą na wymianę doświadczeń i nabycie kontaktów w szerokich kręgach. Organizatorzy zadbali o to, by stworzyć ku temu odpowiednie warunki – po konferencji w hotelu Copernicus będzie możliwość zawarcia znajomości przy koktajlu. 

Aby wziąć udział w konferencji „Odszkodowania bankowe – zarabianie przez pomaganie”, trzeba się wcześniej zapisać. W tym celu należy kontaktować się mailowo pod adresem kontakt@legalmedia.pl. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *