Zbliża się mikołajkowy kiermasz książek. Tym razem on-line

Box2 Wiadomości
Fot. Wydawnictwo Muzeum Okręgowego w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu już w najbliższy weekend zaprasza na mikołajkowy kiermasz książek. Wybrane pozycje będzie można zamówić e-mailem i odebrać albo osobiście w Ratuszu Staromiejskim albo tradycyjną pocztą.

Mikołajkowy kiermasz książek on-line zaplanowany jest na najbliższy weekend. Książki w promocyjnych cenach będzie można zamawiać 5 i 6 grudnia w godz. 8.00-20.00. Wybierać można spośród ponad 80 pozycji, a lista wszystkich książek na sprzedaż znajduje się na stronie Muzeum Okręgowego. Jak zakupić wybrane książki? Na adres e-mail: j.nowak@muzeum.torun należy wysłać wiadomość o tytule “kiermasz mikołajkowy”, w treści maila wpisując tytuły książek. Zamówienie można odebrać osobiście w Ratuszu Staromiejskim po uprzednim umówieniu lub tradycyjną pocztą.

Ważne! Koszty wysyłki zostaną podane przez koordynatora w wiadomości zwrotnej w zależności od ilości kupowanych książek. Dopiero wówczas, gdy zostanie określona pełna kwota, należy dokonać wpłaty na konto muzeum oraz podać adres do wysyłki – informują pracownicy muzeum na stronie wydarzenia.

Wysyłki zamówień planowane są po weekendzie 5-6 grudnia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *