Zbliża się otwarcie Salonu Agata w Toruniu. Weź udział w konkursie i wygraj zestaw upominków od Salonów Agata!

Wiadomości
Fot. nadesłane

8 października mieszkańcy Torunia i okolic będą mogli zrobić pierwsze zakupy w nowym Salonie Agata. Już teraz, każdy, kto udzieli prawidłowej odpowiedzi na 2 pytania, ma szansę wygrać atrakcyjny zestaw produktów w konkursie organizowanym we współpracy z marką Agata S.A.

Salon Agata w Toruniu znajduje się przy ul. Olsztyńskiej 15. Będzie to drugi sklep znanej sieci meblowej w województwie kujawsko-pomorskim. W ofercie znajdą się meble m.in. do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcego. Dodatkowo, w bogatej ofercie znajdzie się również szeroki wybór akcesoriów do kuchni, jadalni i łazienki, dekoracji, lamp, dywanów i tekstyliów.

Mieszkańcy Torunia, w oczekiwaniu na wielkie otwarcie, już dziś mogą wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Odpowiedzieć na proste pytanie! Do wygrania jest jesienny zestaw akcesoriów z asortymentu salonów Agata. 

Ile Salonów Agata znajduje się w Polsce? Wymień 5 miast, w których zlokalizowany jest Salon Agata.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mail: redakcja@tylkotorun.pl. Trzeba się spieszyć, bo konkurs trwa tylko do 14 października! Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej e-mailem.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *