Zderzenie 3 samochodów na trasie S10. Auto spadło z wysokiego nasypu [ZDJĘCIA]

Box1 Wiadomości
Fot. nadesłane

W piątek 5 marca ok. godz. 8:30 doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch osobowych i jednego ciężarowego. Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 8:39. Na miejsce wyruszyło 7 zastępów straży pożarnej.

Na drugim kilometrze trasy S10 w kierunku Warszawy zderzyły się samochód ciężarowy i dwa samochody osobowe: Audi i Kia. Droga jest obecnie (10:00) zablokowana i utrudnienia mogą potrwać nawet do dwóch godzin.

W wyniku zderzenia samochód ciężarowy zawisł na nasypie o wysokości pięciu metrów.

Oficer Prasowy KMP w Toruniu Podinsp. Wioletta Dąbrowska informuje, że jadący od strony Bydgoszczy w kierunku autostrady A1 kierowca ciężarówki zauważył, że jadące z przeciwka Audi z nieznanych przyczyn nagle zaczęło zjeżdżać na jego pas. Próbował uniknąć zderzenia, jednak sztuka ta się nie udała.

– Jeden z tych samochodów osobowych spadł z tego nasypu na sam dół. Pojazdami kierowali sami kierowcy. W wyniku tego zderzenia najbardziej ucierpiał kierowca samochodu, który spadł z nasypu. Został on zabrany do szpitala – informuje mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

Na miejscu obecny był także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Tagged

2 thoughts on “Zderzenie 3 samochodów na trasie S10. Auto spadło z wysokiego nasypu [ZDJĘCIA]

  1. uwaga…uwaga..- …..mamy stan “epidemii”……….-…..Media gadzinowe pokroju m.in. wyborczej i DD Toruń, oraz politycy rozsiewają “wirusa” covidowej paniki i strachu…….Wyłącz Telewizor ….włącz samo-myślenie…..Zdejmij kaganiec…..wyjdź na świeże powietrze – jesteś wolnym człowiekiem, a nie mumią , kukłą do kagańcowania…….

  2. idź do szpitala i zobacz pacanie, ziemia też płaska bo nie widać by była kulą? podobnie jak wirusa nie widzisz? Australii też nie ma bo jej nie widziałeś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *