Zderzenie 3 samochodów na trasie S10. Auto spadło z wysokiego nasypu [ZDJĘCIA]

Box1 Wiadomości
Fot. nadesłane

W piątek 5 marca ok. godz. 8:30 doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch osobowych i jednego ciężarowego. Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 8:39. Na miejsce wyruszyło 7 zastępów straży pożarnej.

Na drugim kilometrze trasy S10 w kierunku Warszawy zderzyły się samochód ciężarowy i dwa samochody osobowe: Audi i Kia. Droga jest obecnie (10:00) zablokowana i utrudnienia mogą potrwać nawet do dwóch godzin.

W wyniku zderzenia samochód ciężarowy zawisł na nasypie o wysokości pięciu metrów.

Oficer Prasowy KMP w Toruniu Podinsp. Wioletta Dąbrowska informuje, że jadący od strony Bydgoszczy w kierunku autostrady A1 kierowca ciężarówki zauważył, że jadące z przeciwka Audi z nieznanych przyczyn nagle zaczęło zjeżdżać na jego pas. Próbował uniknąć zderzenia, jednak sztuka ta się nie udała.

– Jeden z tych samochodów osobowych spadł z tego nasypu na sam dół. Pojazdami kierowali sami kierowcy. W wyniku tego zderzenia najbardziej ucierpiał kierowca samochodu, który spadł z nasypu. Został on zabrany do szpitala – informuje mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

Na miejscu obecny był także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Tagged

2 thoughts on “Zderzenie 3 samochodów na trasie S10. Auto spadło z wysokiego nasypu [ZDJĘCIA]

  1. uwaga…uwaga..- …..mamy stan “epidemii”……….-…..Media gadzinowe pokroju m.in. wyborczej i DD Toruń, oraz politycy rozsiewają “wirusa” covidowej paniki i strachu…….Wyłącz Telewizor ….włącz samo-myślenie…..Zdejmij kaganiec…..wyjdź na świeże powietrze – jesteś wolnym człowiekiem, a nie mumią , kukłą do kagańcowania…….

  2. idź do szpitala i zobacz pacanie, ziemia też płaska bo nie widać by była kulą? podobnie jak wirusa nie widzisz? Australii też nie ma bo jej nie widziałeś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *