Złodzieje psów znów grasują w Toruniu? Policja: nie dostaliśmy takiego zgłoszenia

112 Box2
Fot. Pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Na stronie facebookowej “Pies w Toruniu” pojawiła się informacja o kradzieży yorka sprzed sklepu przy ul. Bartkiewiczówny. Miało do niej dojść weekend. Toruńscy policjanci nie otrzymali jednak zgłoszenia w tej sprawie.

“Złodzieje psów znowu grasują!” – tak zaczyna się ten post. “Właśnie dzwoniła do mnie znajoma: dowiedziała się w swojej piekarni na Koniuchach (ul. Bartkiewiczówny), że w ten weekend ukardziono sprzed tego sklepu yorczkę”.

– Sunia ma kilka lat. Jest bardzo drobniutka. Apel! Jeśli zauważycie, że ktoś w okolicy „nagle” ma yorka i nie jest to szczeniak to warto się zainteresować. A my ponownie przypominamy. Nie zostawiajcie psów przed sklepem! Szczególnie zagrożone są modne rasy!” – czytamy na stronie “Pies w Toruniu”.

Próbowaliśmy dowiedzieć się u toruńskich policjantów, czy faktycznie doszło do takiego zdarzenia w miniony weekend. Funkcjonariusze nie otrzymali żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *