Zmiany na Żółkiewskiego. Ruszył remont [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk/MZD

Na przełomie sierpnia i września zakończną się prace drogowe na północnej jezdni ulicy Żółkiewskiego. Została zamknięta 4 lipca na odcinku od salonu Hondy do budynku Energii Operator.

– To nie koniec zmian w tym rejonie. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Żółkiewskiego i galerii będzie wyłączona. W związku z koniecznością przebudowy części parkingu, główny wjazd do galerii z ul. Żółkiewskiego będzie nieczynny. Dostępny będzie natomiast  drugi wjazd, zlokalizowany tuż za wyłączonym głównym wjazdem – czytamy na stronie Miejskiego Zarządu Dróg.

Od strony Rubinkowa do CH Copernicus wciąż można będzie wjechać z ulicy Żółkiewskiego. Aby dostać się do sklepów od strony placu Skarbka, należy pojechać objazdem Skłodowską-Curie, Wschodnią i Żwirową. Wyjeżdżając z galerii na Żółkiewskiego, pojedziemy tylko w stronę centrum.

2 thoughts on “Zmiany na Żółkiewskiego. Ruszył remont [ZDJĘCIA]

  1. Ciekawi mnie jak dojechać do galerii od ulicy Skłodowskiej. Zdjęcie 003 wjazd do galerii od Skłodowskiej LUB Wschodniej. Słowo LUB daje wybór wjazdu.

  2. Można dojechać tramwajem ,autobusem ( trzeba potem użyć własnych nóg !),rowerem czy nawet hulajnogą . Czy Wy lemingi/katole/lewaki, jesteście aż takimi ciamajdami ? Auto w mieście to przeżytek ,same kłopoty tylko .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *