Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta. Wraca bezpośrednia obsługa w niektórych działach

Box1 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Od poniedziałku 4 maja, w związku z luzowaniem obostrzeń epidemicznych, toruński Urząd Miasta rezygnuje z części restrykcji. Przywrócona zostanie bezpośrednia obsługa interesantów w ośmiu punktach. Cały czas będą obowiązywać wcześniejsze zasady bezpieczeństwa.

Bezpośrednia obsługa interesantów będzie możliwa po wcześniejszym umówieniu się na określony dzień i godzinę. Wizyty w urzędzie będą możliwe w godzinach 7.30-15.30. Mieszkańcy swoje sprawy mogą osobiście w dalszym ciągu załatwić w Wydziale Komunikacji, Urzędzie Stanu Cywilnego i Wydziale Spraw Administracyjnych. Od poniedziałku dodatkowo zostaną otwarte Punkt Informacyjny Urzędu Miasta przy ul. Wały gen. Sikorskiego 8, Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Fałata 39, Wydział Gospodarki Komunalnej przy ul. Legionów 220, Wydział Gospodarki Nieruchomościami przy ul. Grudziądzkiej 126, Wydział Podatków i Windykacji przy ul. Grudziądzkiej 126, Wydział Ewidencji i Zezwoleń przy ul. Szosa Chełmińska 27 i Urząd Stanu Cywilnego przy ul. Bydgoskiej 5.

Dodatkowo, otwarta zostanie Kasa Wydziału Księgowości przy ul. Grudziądzkiej 126 b i – co ważne – w tym przypadku nie trzeba będzie umawiać się na wcześniejszy termin. Niezmiennie przed wejściem do każdego z punktów urzędu, pracownicy ochrony będą mierzyć temperaturę i wyposażać interesantów w rękawiczki jednorazowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *