Zmiany w funkcjonowaniu urzędu. Zamykane kolejne PIUM-y

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Wczoraj zamknięty został Punkt Informacyjny Urzędu Miasta przy ul. Wały gen. Sikorskiego 8. Zrezygnowano także z osobistej obsługi interesantów w Miejskim Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Kolejny punkt informacyjny zostanie zamknięty w poniedziałek 6 kwietnia.

W związku z kolejnymi ograniczeniami epidemicznymi, Urząd Miasta Toruń zdecydował się wprowadzić dodatkowe ograniczenia w wykonywaniu zadań publicznych. W czwartek 2 kwietnia zamknięty został Punkt Informacyjny Urzędu Miasta przy ul. Wały gen. Sikorskiego 8. Korespondencję można zostawić w urnie podawczej, postawionej przed wejściem do PIUM-u. Podobnie urny podawcze pojawiły się także w budynkach urzędu przy Wałach gen. Sikorskiego 25, Grudziądzkiej 126b i Batorego 38/40.

Dzisiaj 3 kwietnia swoją sprawę osobiście będzie można załatwić jeszcze w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta przy ul. Grudziądzkiej 126b do godziny 15.30 oraz w kasach Wydziału Księgowości przy ul. Grudziądzkiej 126b do godziny 14.00.

W zakresie spraw, związanych z rejestracją samochodów, uzyskiwaniem dowodów rejestracyjnych i praw jazdy w sytuacjach niezbędnych wciąż pozostaje czynny Wydział Komunikacji. Działa także Wydział Administracji dla spraw, związanych z dowodami osobistymi i meldunkami. Czynny jest także Urząd Stanu Cywilnego w zakresie spraw, związanych ze zgłaszaniem zgonów. Pamiętajmy jednak, że osobista wizyta w którymś z tych wydziałów możliwa jest jedynie po uprzednim zgłoszeniu takiej chęci drogą telefoniczną.

Zamknięty dla bezpośrednich wizyt interesantów został również Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Od poniedziałku 6 kwietnia nieczynny będzie także Punkt Informacyjny Urzędu Miasta przy ul. Grudziądzkiej 126b i kasy Wydziału Księgowości przy ul. Grudziądzkiej 126b.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *