Zmiany w kursowaniu tramwajów linii nr 5 i 3

Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

W czwartek 29 sierpnia i w nocy z czwartku na piątek nastąpią zmiany w kursowaniu tramwajów. Część przejazdów zostanie wstrzymana.

Utrudnienia komunikacyjne związane są z koniecznością wykonania napraw rozjazdów torowych na ul. Bydgoskiej, Sienkiewicza oraz al. Solidarności. W czwartek, między godz. 7.30 a 12.30 wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na odcinku Reja-Bydgoska-Sienkiewicza.

Tramwaje linii nr 5 jadące w kierunku pętli “Olimpijska” pojadą objazdem ul. Broniewskiego, z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicach Reja, Bydgoskiej i Sienkiewicza. Odjazdy z pętli Motoarena między 7.30 a 12.30 odbywać się będą z czterominutowym opóźnieniem, od przystanku Sienkiewicza zgodnie z rozkładem jazdy.

Utrudnienia wystąpią również w nocy. Za tramwaje linii nocnej 1N pojadą autobusy. Pojazdy zatrzymywać się będą w pobliżu przystanków tramwajowych.

Tramwaj linii nocnej 3N w obu kierunkach pojedzie objazdem ul. Odrodzenia z pominięciem przystanków zlokalizowanych na al. Solidarności i ul. Uniwersyteckiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *